/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
ABONE OL

Akademi ve analiz
içeriklerine abone olun!

Eylül4. Hafta

Kripto Paralar İçin Kritik Hafta

Şahin söylemlerin takip ettiği FED faiz artışının ekonomik büyüme üstündeki etkisinin izleneceği bu hafta ABD GSYİH verisi takip edilecektir. Büyümede yaşanacak olan olası bir daralmanın beklentileri aşması her ne kadar piyasa için umut verici olsa da daralmanın istihdam piyasası dolayısıyla talep enflasyonu üstündeki etkisi görülene kadar FED’in sıkı para politikasından vazgeçmesi şu aşamada zor gözükmektedir.

Devamını Oku
Eylül3. Hafta

Kripto Paralarda FED Bekleyişi Başladı

ABD enflasyon verileri sonrası FED sıkı para politikasının devam edeceğine yönelik artan beklentiler ve ETH Merge sonrası gelen satış baskısı kripto varlıkları baskılamaktadır. BTC halen 19-20k destek bölgesinin üstünde tutunmaya çalışsa da önümüzdeki hafta açıklanacak olan FED faiz kararı sonrası yeni bir satış dalgasının gelme ihtimali bulunmaktadır.

Devamını Oku
Eylül2. Hafta

Kripto Paralar İçin Kritik Hafta

Bu hafta açıklanacak olan ABD enflasyon verileri, kripto paralar için önemli olup FED faiz kararına kadar ise yön arayışının devam etmesi beklenmektedir.

Devamını Oku
Eylül1. Hafta

Destek Üstü Tutunmaya Çalışan Kripto Paralar

Tarımdışı istihdam beklentiyi aşmasına rağmen işsizlik oranındaki artış, piyasada farklı fiyat beklentilerine yol açmış olmaktadır. İlk etapta yukarı yönlü yükselme hareketi sonrası, FED’in işsizlikteki artışa rağmen faiz artışlarına gideceği beklentisi fiyatlanmaya başlamış olup hisse ve kripto dahil riskli varlıklardaki fiyatlama terse dönmüştür.

Devamını Oku
Ağustos5. Hafta

Kripto Piyasasında Beklenen FED Fiyatlaması

İşsizlik maaşı başvurularının düşüyor olması ve tarım dışı istihdam verisiyle son gelen ABD TÜFE verisinin birbiriyle örtüşmediğini dile getirmiştik. Buna ek olarak bu hafta ABD GSYİH verisinde de revizyona gidilerek -0,9% olan veri -0,6% olarak değiştirildi.

Devamını Oku
Daha Fazla Görüntüle
BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!