Kriptrade

Kripto Para Borsası

/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
/ TRY+undefined%
ABONE OL

Akademi ve analiz
içeriklerine abone olun!

2Aralık

Piyasalarda istihdam bekleyişi

Büyüme verisi sonrası gözler ABD istihdam verilerine çevrildi. VIX endeksindeki düşüş risk iştahını artırırken bugün açıklanacak istihdam verilerinde büyük bir kırılma olmadığı takdirde kriptolarda yükseliş görme ihtimalimiz ise oldukça olası.

Devamını Oku
1Aralık

Kriptoya Powell desteği

Dün açıklanan ABD büyüme verisi sonrası tüm gözler Powell’a çevrildi. FED başkanı Aralık ayında faiz artış hızının yavaşlayacağına yönelik verdiği demeç ile birlikte hisse ve kripto piyasasında yükselişler hızlandı. Bu haftanın diğer önemli verisi olan istihdam takip edilecek olup, veride büyük bir kırılma beklenmiyor.

Devamını Oku
30Kasım

Gözler ABD büyüme verisinde

16k seviyesinin üstünde tutunan BTC ve kripto dünyası gözünü bugün açıklanacak olan ABD büyüme verisine çevirdi. Verinin pozitif gelmesi beklenirken beklentinin altında kalması ise riskli varlıkları destekleme potansiyeline sahip. Tersi durumda ise FED’in eli kuvvetlenmiş olacak ve sıkı para politikasının devamlılığı söz konusu olabilir.

Devamını Oku
29Kasım

Piyasalar ABD verilerine odaklandı

Bu hafta açıklanacak olan ABD GSYİH ve istihdam verileri takipte olup piyasalarda yatay bir seyir söz konsudur. Verilere bağlı olarak yön tayini netleşecek olup iflas haberi gelmediği ve veriler destekleyici olduğu sürece satış baskısının artması ise şu aşamada zor gözükmektedir.

Devamını Oku
28Kasım

Kriptoda satış baskısı

BTC 16k seviyesinin üstünde tutunmaya çalışsa da 16k seviyesine doğru geri çekilmeler dikkat çekiyor. Satış baskısı her ne kadar yoğun olmasa da bu hafta açıklanacak olan ABD istihdam ve büyüme verileri yön tayini noktasında belirleyici olacaktır.

Devamını Oku
Daha Fazla Görüntüle
BAŞLAMA REHBERİ

Bir kaç dakika içerisinde başlayın

1

Hesabınızı Oluşturun

Üyelik formunu doldurun, kimliğinizi doğrulayın.

2

Para Yatırın

Mevcut Banka hesabından para transferinizi yapın.

3

Portföyünüzü Yönetin

Alım satım işlemleri için hazırsınız. Dijital kripto dünyasına hoş geldiniz.

Hemen Kayıt Ol, Alım Satıma Başla!